Hakkımızda

  • Uygun fiyat
  • Tecrübe
  • Yenilikler
  • Sektör bilgisi
ile daima yanınızdayız.


Müşteri Memnuniyeti

Oylum Kırtasiye olarak “kazanırken kazandırmak” perspektifiyle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Günümüze kadar ki gücümüz müşterilerimizin memnuniyetine dayanmaktadır.

Sosyal Sorumluluk

Bizi biz yapan değerlerimiz ile sosyal sorumluluk projelerine destek vermekteyiz. Özellikle köy okulu projeleri başta olmak üzere farklı projelerde sizlerin yanınızdayız.

Yenilikler

Ofis Kırtasiye tedarikçiniz olarak verdiğimiz hizmetlerde sizlere yenilikler sunmaya devam edeceğiz. İlk adımımız “kırtasiye bütçenizin” hazırlanması sürecidir. Ayrıntılı bilgileri ana sayfamızda paylaşacağız.
0
+
Yıllık Tecrübe
0
+
Mutlu Kurumsal Müşteri
0
+
Çeşit Ürün
0
Öğrenciye Destek (2017 yılı)

Hakkımızda

Sektöre ilk adımını 1978 yılında İstanbul’da atan Oylum Kırtasiye, kırtasiye gereçlerini uzun yıllar boyunca hem toptan hem de perakende olarak temin edip satışa sunmuş bir firmadır. Bu süreçte ürünlerinin kalitesi, hızlı teslim ve uygun fiyat avantajları ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başardı. Bu sayede sektörde adından söz ettiren Oylum Kırtasiye, bol çeşit ve dayanıklı ürün sunmaya devam ederek sadık müşteriler biriktirdi ve köklü bir yapı halini aldı. Bu güven veren yapısıyla Oylum Kırtasiye teknolojik yenilikleri de daima ürün kategorilerine yansıtarak günümüzün gerekliliklerine uygun seçenekler sunmaktadır.

Kırtasiye ve ofis gereçleri için ihtiyaç duyacağınız her çeşit ürüne rahatlıkla ulaşabileceğiniz firmanın sizlere sunduğu hizmetler arasında; bireysel ve ofisler için aranacak tüm kırtasiye ürünleri ve büyük kurumlar için temin edilen toptan ürünler bulunmaktadır.

Oylum Kırtasiye dürüstlük, güven ve kaliteli ürün çeşitliliğinden asla ödün vermemeye kararlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Gerek ofisi gerekse ürünlerini hızlı bir şekilde inceleyip sipariş verme imkanı bulacağınız web sitesi ile çalışmalarını sürdürüyor.